Warsztaty Joga Twarzy

Wyjątkowe odmładzające warsztaty jogi twarzy i automasażu w relaksującym otoczeniu Parku Zdrojowego

Yogatwarzy to ceniona metoda jogi twarzy, jedyna mająca podbudowę naukową oraz certyfikat fizjoterapii twarzy w Polsce.

Twórczyni metody, Olga Szemley, pokaże uczestnikom, jak przez 10 minut ćwiczyć na co dzień, bo to najpewniejszy sposób by bez lasera i igły wyglądać młodo przez lata. Zdradzi też jak przy pomocy masażu zadbać o zdrowie tarczycy.

Podczas warsztatów Olga Szemley zdradzi tajniki masażu Gua-sha: antygrawitacyjny, wygładzający i niezwykle kojący. W programie m.im:

  • Jak zachować TRÓJKĄT MŁODOŚCI czyli silnie ujędrniający masaż twarzy oraz dekoltu jeżykami do akupresury, znanymi ze swych właściwości pielęgnujących i terapeutycznych (wszystkie akcesoria na miejscu)
  • Ćwiczenia podtrzymujące mięśniowe rusztowanie antygrawitacyjne twarzy i szyi. Będziemy podnosić łuk brwi, wygładzać lwią zmarszczkę, doliny łez oraz bruzdy nosowo-wargowe oraz konturować policzki, linię żuchwy i szyję.
  • Ćwiczenia dedykowane zdrowiu tarczycy oraz anty-stres: pracując z szyją i owalem twarzy powodujemy zarazem lepszy przepływ energii w obszarze gruczołu „motylka” oraz wpływamy na przywspółczulny układ nerwowy dla ukojenia chronicznego stresu!
  • Upiększający automasaż Tanaka – konkurencja dla Kobido! Głęboko relaksuje, widocznie wygładza, ale także mocno oddziałuje na receptory narządów wewnętrznych znajdujące się w obrębie twarzy.

Na koniec będzie można zadać wszelkie nurtujące pytania!

Uwaga – ważne: prośba o włożenie bluzeczki z dużym dekoltem do masażu i związanie włosów. Na warsztatach lub przed nimi zmywamy makijaż, szkoda byłoby wcierać podkład w pory. Drogie Panie jeśli macie później plany, to warto zabrać kosmetyczkę, aby po zajęciach „przypudrować nosek”.

Warsztaty poprowadzi Olga Szemley pionierka jogi twarzy w Polsce, twórczyni Yogatwarzy i Yogattractive. Dyplomowany instruktor jogi Bikram i Warm Vinyasa, artystka i globetrotterka. „Chcę świata, w którym ludzie dbają nie tylko o cerę, ale o twarz jako całość”. Autorka książek „Rytuały Piękna. Joga twarzy metodą Yogattractive”, przetłumaczonej również na język angielski oraz „Yogatwarzy by Olga Niezbędnik dla Urody”. Olga wykształciła całe pokolenie prekursorek precyzyjnej jogi twarzy w Polsce i zagranicą. Znana z licznych występów w TV promujących „zdrową urodę”. Autorka ponad 60 publikacji w pismach branżowych oraz prasie kobiecej, regularnie promuje ideę holistycznej pielęgnacji w mediach.

10 maja, godz. 18.30

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

Koszt udziału w warsztatach 160 zł, bilety na warsztaty do nabycia kasie KDK oraz online KUP BILET

Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na:

Jogatwarzy.com
https://www.youtube.com/@yogatwarzy
https://www.tiktok.com/@yogatwarzy/
https://www.Facebook.com/Yogatwarzy
https://www.instagram.com/yogatwarzy_autorska_metoda/

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status