Zrób sobie święta z Muzeum Wycinanki

Warsztaty wycinankarskie i seans filmów animowanych

Uczestnicy obejrzą dwie krótkie bajki, animowane filmy dla dzieci z wycinankami w roli głównej. Po
projekcji spróbujemy samodzielnie połączyć wycinankę i rysunek w króciutkie wymyślone przez nas historie, bawiąc się w ten sposób w twórców.

3 i 4 grudnia, godz. 14.00 i 16.00

Muzeum Wycinanki, ul. Anny Walentynowicz 18, Konstancin-Jeziorna

Zapisy: biuro@muzeumwycinanki.eu lub tel. 500 593 685

Prowadząca:

Aleksandra Rózga – instruktorka rzemiosła artystycznego

Zajmuje się fotografią, grafiką warsztatową i wycinanką polską. Warsztaty prowadzi m.in. dla Muzeum Etnograficznego w Warszawie, Festiwalu LiterObrazki w Bydgoszczy, Stowarzyszenia Kamienica 56 w Łodzi, Fundacji Ja Wisła, Fundacji Laja. Współtworząca pracownię grafiki artystycznej Manufaktura Sanok (2013-2017 r.). W roku szkolnym 20/21 prowadziła zajęcia online dla Fundacji Uniwersytet Dzieci (film poklatkowy i fotoreportaż o tematyce suwerenności żywieniowej i konieczności segregacji śmieci oraz recyklingu). Fotografuje dla instytucji, NGO-sów, festiwali, zespołów muzycznych, jak i osób prywatnych. Autorka programów i koordynatorka wydarzeń kulturalnych (Festiwal Czytelnictwa TU CZY TAM. Sanok 2016; Lato w teatrze w Dynowie; Fundacja Ja Wisła; Festiwal Wszystkie Mazurki Świata). Ambasadorka Święta Herbaty w Cieszynie. W czasie pandemii zajmowała się wspomaganiem dzieci i młodzieży w nauce zdalnej. Od września 2022 roku specjalistka ds. edukacji w Muzeum Wycinanki w Konstancinie-Jeziornie.

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status