Zrób Sobie Święta z Muzeum Wycinanki

Z Wycinanki Jasełkowe Hulanki

Kompilacja tradycyjnych tekstów herodów na bazie autorskiego scenariusza Teatru Gracholka. Spektakl plastycznie inspirowany wycinakami przeniesie nas w świat teatru cieni oraz planu lalkowego i jest zachętą do kontynuacji tradycji kolędowania. Teatr Gracholka, to autorski wędrowny teatr lalek Graży Wielgus – animatorki kultury, aktorki współpracującej m.in. z Teatrem Małe Mi oraz Teatrem Klinika Lalek. Spektakle teatru, to dla aktorów spotkanie z publicznością, które w sztuce opowiadania inspirują ich do interakcji i otwartości na potrzeby widzów. Teatr wykorzystuje różne formy animacji – plan żywy, lalki, piękną scenografię. Podczas spektaklu usłyszycie muzykę śpiewaną a czasem i graną na żywo. Teatr realizuje projekty społeczno-kulturalne gra swoje przedstawienia na profesjonalnych scenach, w plenerach, w miniaturowych salkach, a nawet w zakamarkach podwórek.

 

Piątek, 16 grudnia, godz. 18.00 -19.00

Sobota, 17 grudnia, godz. 17.00-18.00

Muzeum Wycinanki, ul. Anny Walentynowicz 18, Konstancin-Jeziorna

 

 

Bezpłatne wejściówki na spektakle do odbioru trzy dni przed wydarzeniem w Muzeum Wycinanki przy ul. Anny Walentynowicz 18 lub w kasie KDK Hugonówka przy ul. Mostowej 15.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status