Zapraszamy na spektakl „Działka”

Konstanciński Dom Kultury od lat angażuje się w edukacje kulturalną oraz proponuje różne alternatywne formy spędzania wolnego czasu, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Dzięki współpracy z Gminą Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz z Burmistrzem Konstancina-Jeziorny zapraszamy 12 października o godzinie 19:00 na spektakl teatralny pt. „Działka” w reżyserii Barbary Wiśniewskiej. W rolach głównych wystąpią Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak.

Przedstawienie w trzech aktach pt. „Działka” pokazuje w niezwykle realny sposób jaki wpływ na funkcjonowanie rodziny ma „przygoda” z narkotykami jednego z jej członków. Spektakl przedstawia problem pogłębiającego się uzależnienia nastolatka poprzez relacje z jego najbliższymi. Rodzice żyją w przeświadczeniu, że „przecież ma wszystko, czego chce młody człowiek: nie kontrolujemy go, dajemy mu mnóstwo wolności…” i w imię źle rozumianej miłości nie zauważają problemu. A koledzy wolą nie widzieć, co się dzieje. Czy w takich warunkach rodzina da radę przetrwać? – twórcy sztuki zadają to pytanie widzom, jednocześnie próbując wraz z nimi znaleźć na nie odpowiedź. Po spektaklu przewidziana jest krótka dyskusja

Wstęp na spektakl jest bezpłatny

Biorąc po uwagę ograniczoną liczbę miejsc na Sali Widowiskowej, będą obowiązywały bezpłatne wejściówki.

Wejściówki będą do odbioru w recepcji KDK od 10 października od godz. 12.00 aż do wyczerpania miejsc.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status