Warsztaty dla małych i dużych ARTYSTÓW

Naszą ofertę zajęć edukacyjnych wzbogacają jednorazowe warsztaty, które będą się odbywały raz lub dwa razy w miesiącu. Zapraszamy na wrześniowe warsztaty GRAFIKI WARSZTATOWEJ oraz SENSORYCZNE POZNAWANIE ŚWIATA.

GRAFIKA WARSZTATOWA 

Zajęcia są okazją do przyjrzenia się różnym technikom graficznym. Uczestnicy poznają tajniki warsztatu graficznego: materiały i narzędzia, będą powielać swoje dzieła w technikach: linorytu i monotypii. W radosnej i kreatywnej atmosferze  będą mieli okazję rozwijać swoją wyobraźnię, zdolności plastyczne i umiejętności manualne.

Prowadząca – Paulina Lipska, absolwentka szkoły artystycznej. Od wielu lat pracuje z ludźmi, bardzo małymi, małymi i dużymi bawiąc się z nimi, szkoląc i szlifując ich możliwości artystyczne.

Termin: sobota, 2 października, godz. 15.00-17.30

Zajęcia dla grupy wiekowej 9+

Koszt: 80,00 zł jednorazowy warsztat

Uwaga! Zapisy zostały przedłużone do soboty, 2 października (do samych warsztatów), płatność będzie możliwa na miejscu przed warsztatami.

ZAPISZ SIĘ

 

SENSORYCZNE POZNAWANIE ŚWIATA – warsztaty sensoplastyki

Poznawanie świata przy pomocy zmysłów to wspaniała zabawa. Na warsztatach  będziemy przesypywać, ugniatać, przelewać, obserwować, słuchać dźwięków z otoczenia, smakować. Jednym słowem doświadczać otaczający nas świat, by go poznawać i cieszyć się nim, a przy okazji uczyć się go.

Będziemy rozwijać koordynację małej i dużej motoryki, poznawać zapachy, kształty, faktury.

Dzieci w wieku od 18 miesiąca do 3 lat wraz z opiekunem.

Prowadząca – Paulina Lipska, absolwentka szkoły artystycznej. Od wielu lat pracuje z ludźmi, bardzo małymi, małymi i dużymi bawiąc się z nimi, szkoląc i szlifując ich możliwości artystyczne.

Termin: sobota, 9 października, godz. 11.00-11.45

Koszt: 40,00 zł jednorazowy warsztat

Uwaga! Zapisy do 7 października. Warsztaty odbędą się, pod warunkiem zapisania się minimum 4 osób.

ZAPISZ SIĘ

 

 

Informacje na temat pozostałych zajęć w zakładce EDUKACJA KULTURALNA

Zapraszamy!

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status