Zima z Hugonówką

Po świątecznej przerwie – nie zwalniamy i wracamy z mnóstwem atrakcji na nadchodząca zimę. Nie mogło wśród nich zabraknąć atrakcji dla Najmłodszych – 23.01 zapraszamy na kolorowy, interaktywny spektakl, który bajkę o Kopciuszku przedstawi w całkiem nowych barwach…

Styczeń to 30, jubileuszowy Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 30.01 przy i w KDK Hugonówka, przy CH Stara Papiernia oraz w Parku Zdrojowym będzie wesoło, gwarnie, odbędą się koncerty, pokazy, warsztaty, bieg oraz wystawy, a aukcje ciekawych przedmiotów (także z udziałem KDK) możecie licytować NA ALLEGRO , wspierają swoim zaangażowaniem dziecięcą okulistykę – cel tegorocznej edycji WOŚP.

W lutym będzie bardzo muzycznie i poetycko. 13.02, tuż przed Walentynkami zaprosimy Was na wieczór poezji Arkadiusza Gołębiowskiego „Ja Cię kocham, a Ty się boisz”. 18.02 planujemy maraton filmowy w rytm znakomitych musicali, których tytuły pozostaną dla Was niespodzianką.

Fantastyczne wydarzenie odbędzie się 19 oraz 20.02! To imieniny Konstancji, a więc i naszego miasta! Planujemy w tym czasie koncerty, spotkania i warsztaty, a szczegółowy program przedstawimy już niedługo, zaglądajcie na nasz profil Facebook’owy oraz do Kalendarium.

Zimę zakończymy mocnym, muzycznym akcentem: koncertem „Klasyka Rozrywki” w wykonaniu Konstancińskiego Chóru Kameralnego! Jesteśmy przekonani, że będzie gorąco!

Oprócz wydarzeń, w styczniu i lutym czekają na Was cykliczne spotkania Klubów!

W Klubie Historycznym 11.01 dowiemy się o pięknych czasach międzywojennych nad Jeziorką, a 8.02 sprawdzimy prawdziwość twierdzenia „obyś cudze dzieci uczył” i porozmawiamy o rozwoju szkolnictwa w naszej gminie.

13.01 Klub Podróżnika, wraz z Sibiriuszką zabierze nas do serowo-miodowego raju – czeka na nas Sybieria i Ałtaj!

Klub Miłośników Kultury Francuskiej spotyka się w willi Gryf 27.01 (zgłębiając postać Moliera) oraz 24.02.

Wirtualne Muzeum Konstancina natomiast już 20.01 przybliży Uczestnikom postać Jerzego Zawieyskiego , a 19.02 – Henryka Poddębskiego.

W styczniu Uniwersytet Trzeciego Wieku spotyka się dwukrotnie – 11.01 oraz 25.01! 22.02 startuje drugi semestr wykładów, już wkrótce zaprezentujemy szczegółowy program.

 

Zapraszamy także do obejrzenia naszych wystaw:
  • „Nad Wisłą, na Urzeczu. Tu było żyć trudno, ale się opłacało” – galeria Hugonówka, wstęp wolny, od wtorku do niedzieli od 11.00 do 18.00
  • „Konstancinanki Wszech Czasów” – wystawa plenerowa, ogrodzenie willi Gryf, ul. Sobieskiego 13. PROJEKT NOMINOWANY W KONKURSIE PERŁY MAZOWSZA
  • „Konstancin i ludzie pióra” – wystawa plenerowa przy Hugonówce
  • „Lotniczy Konstancin” – wystawa plenerowa, ogrodzenie willi Kamilin, ul. Piłsudskiego 42

 

Do  zobaczenia!

Wydarzenia odbywają się w KDK Hugonówka przy ul. Mostowej 15 oraz w KDK Gryf przy ul. Sobieskiego 13.

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach plenerowych organizowanych przez Konstanciński Dom Kultury

Regulamin sprzedaży i rezerwacji biletów

Uwaga! Podczas wszystkich wydarzeń obowiązuje reżim sanitarny – dezynfekcja rąk, dystans oraz maseczki zakrywające nos i usta. Obowiązuje także limit miejsc!

Szczegóły dotyczące wszystkich wydarzeń

zaplanowanych na styczeń i luty w naszym

KALENDARIUM (klik)

Serdecznie zapraszamy!
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status