Teatr

Ad rem to grupa dorosłych aktorów-amatorów – powstała w 2012 roku. Przygotowali już dziewięć przedstawień w oparciu o autorskie scenariusze instruktorki: Koniec świata, Piwo gratis, Wino porzeczkowe, Wybuch, Pensjonat pod meduzą, Szósta po południu, Ostatnia noc, Krzesło, Szare miasta i z powodzeniem zaprezentowali je konstancińskiej publiczności. Jak mówią członkowie grupy „chwile spędzone na warsztatach i próbach w gronie ludzi pełnych pasji i zapału do nowych wyzwań, pozwalają na oderwanie się od szarej codzienności, wzbogacenie własnej osobowości i spełnienie marzenia – bycia kimś innym”.

Ewa Cielesz – Absolwentka studiów podyplomowych PWST w Krakowie, specjalizacja Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego – Wydział Historyczny i Pedagogiczny. Autorka utworów scenicznych, bajek, poezji dla dzieci i dla dorosłych. Opublikowała m.in. Dla was dzieciaki, Skarby z szuflady, Sentymenty, Między jasnością i czernią oraz powieści Niskie drzewa, Córka cieni, Pochyłe niebo.

Próby: środa, godz. 20.00-22.00

Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status