Grudzień z Hugonówką

Zbliża się Boże Narodzenie, dlatego też w naszym grudniowym repertuarze nie zabraknie świątecznych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Już 5 grudnia zapraszamy najmłodszych na mikołajkowy spektakl O złotym dzwonku Świętego Mikołaja.

W ostatni weekend przed gwiazdką mamy dla was prezent pod choinkę – wyjątkowe, rodzinne warsztaty, podczas których wspólnie przygotujemy jedyne w swoim rodzaju bożonarodzeniowe dekoracje. Kolejną niespodzianką będzie koncert Zimowe Dźwięki. Uczestnicy sekcji muzycznych KDK wykonają dla publiczności najpiękniejsze kolędy oraz świąteczne przeboje. Zaprezentują się nasze Studio Piosenki oraz młodzi adepci pianina, keyboardu i gitary. Mamy nadzieję, że ta muzyczna podróż wprowadzi Państwa w świąteczny nastrój.

Natomiast 19 grudnia zapraszamy do Parku Zdrojowego na Jarmark Bożonarodzeniowy. Kiermasz świątecznych ozdób i przysmaków uświetnią m.in. koncerty, animacje i parada.

W naszym repertuarze na grudzień nie zabraknie również innych niezwykle interesujących propozycji, które pozwolą, choć na chwilę, „oderwać” się od przedświątecznych przygotowań. Zapraszamy na maraton Pozytywnych filmów na gorsze czasy, najnowszy spektakl Ostania Noc grupy teatralnej ad rem oraz na spotkania klubów historycznego oraz miłośników kultury francuskiej, który tym razem uświetni minirecital utworów Georges’a Brassensa w wykonaniu Justyny Bacz i Jarosława Gugały.

Polecamy również wszystkie nasze stałe wystawy oraz najnowszą – Nad Wisłą na Urzeczu. Tu żyć trudno, ale się opłacało, która zostanie otwarta w Hugonówce 18 grudnia. Ekspozycję przygotowaną wspólnie z Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie i Państwowym Muzeum Archeologicznym w Warszawie będzie można oglądać do 28 lutego 2022 roku.

Do zobaczenia!

Wydarzenia odbywają się w KDK Hugonówka przy ul. Mostowej 15 oraz w KDK Gryf przy ul. Sobieskiego 13.

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach plenerowych organizowanych przez Konstanciński Dom Kultury

Regulamin sprzedaży i rezerwacji biletów

Uwaga! Podczas wszystkich wydarzeń obowiązuje reżim sanitarny – dezynfekcja rąk, dystans oraz maseczki zakrywające nos i usta.

Szczegóły dotyczące wszystkich wydarzeń

zaplanowanych na grudzień w naszym

KALENDARIUM (ZOBACZ)

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status