Ludzie KDK

Silna kultura to również mocny i zgrany zespół. Taki stanowimy w Konstancińskim Domu Kultury. Poznaj nas, aby lepiej poznać Konstanciński Dom Kultury.

DYREKCJA

Edyta Markiewicz-Brzozowska

Edyta Markiewicz-Brzozowska

Anna Klonowska

Anna Klonowska

Zastępca Dyrektora
anna.klonowska@hugonowka.pl

DZIAŁ ARTYSTYCZNY

Agnieszka Wiśniowska

Agnieszka Wiśniowska

Anna Gryglicka

Anna Gryglicka

Specjalista ds. organizacji imprez
anna.gryglicka@hugonowka.pl

Paulina Siedlecka

Paulina Siedlecka

Specjalistka ds. organizacji imprez
paulina.siedlecka@hugonowka.pl

DZIAŁ EDUKACJI KULTURALNEJ

edukacja@hugonowka.pl

tel.  22 754 47 23

Małgorzata Flis

Małgorzata Flis

Zofia Stefanowicz

Zofia Stefanowicz

Animator Kultury, kasjerka
zofia.stefanowicz@hugonowka.pl

DZIAŁ MUZEUM I WYSTAW

Hanna Kaniasta

Hanna Kaniasta

Główny Specjalista ds. Muzeum i Wystaw
Muzeum Konstancina
hanna.kaniasta@hugonowka.pl

Iwona Sygowska

Iwona Sygowska

Kustosz Muzeum-Domu Stefana Żeromskiego
iwona.sygowska@hugonowka.pl

Magdalena Mich

Magdalena Mich

Grzegorz Traczyk

Grzegorz Traczyk

Główny Specjalista ds. promocji
grzegorz.traczyk@hugonowka.pl

Dobrochna Frąc

Dobrochna Frąc

Specjalistka ds. promocji
dobrochna.frac@hugonowka.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Anna Stefaniak

Anna Stefaniak

Jolanta Berchali

Jolanta Berchali

Recepcja

Małgorzata Bylica

Małgorzata Bylica

Główny Specjalista ds. zamówień publicznych

Anna Kurach

Anna Kurach

Sekretarz/Referent ds. kasowych

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Katarzyna Strzelecka

Katarzyna Strzelecka

Katarzyna Zawłocka

Katarzyna Zawłocka

Specjalista ds. księgowości i kadr
katarzyna.zawlocka@hugonowka.pl

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status