Ludzie KDK

Silna kultura to również mocny i zgrany zespół. Taki stanowimy w Konstancińskim Domu Kultury. Poznaj nas, aby lepiej poznać Konstanciński Dom Kultury.

DYREKCJA

Edyta Markiewicz-Brzozowska

Edyta Markiewicz-Brzozowska

Anna Klonowska

Anna Klonowska

Zastępca Dyrektora
anna.klonowska@hugonowka.pl

DZIAŁ ARTYSTYCZNY

Agnieszka Wiśniowska

Agnieszka Wiśniowska

Kamila Urbańska

Kamila Urbańska

Specjalista ds. organizacji imprez
kamila.urbanska@hugonowka.pl

Anita Niestrata

Specjalista ds. organizacji wydarzeń i promocji

anita.niestrata@hugonowka.pl

 

DZIAŁ EDUKACJI KULTURALNEJ

edukacja@hugonowka.pl

tel. 515 139 191

Anna Cyrych-Bajkowska

Anna Cyrych-Bajkowska

Główny specjalista ds. edukacji kulturalnej
anna.bajkowska@hugonowka.pl

 

Zofia Stefanowicz

Zofia Stefanowicz

Animator Kultury, kasjerka
zofia.stefanowicz@hugonowka.pl

DZIAŁ MUZEUM I WYSTAW

Hanna Kaniasta

Hanna Kaniasta

Główny Specjalista ds. Muzeum i Wystaw
Muzeum Konstancina
hanna.kaniasta@hugonowka.pl

DZIAŁ PROMOCJI

promocja@hugonowka.pl

Magdalena Mich

Magdalena Mich

Grzegorz Traczyk

Grzegorz Traczyk

Główny Specjalista ds. promocji
grzegorz.traczyk@hugonowka.pl

Dobrochna Frąc

Dobrochna Frąc

Specjalistka ds. promocji
dobrochna.frac@hugonowka.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Małgorzata Bylica

Małgorzata Bylica

p.o. Kierownika

Kierownik Działu
malgorzata.bylica@hugonowka.pl

Jolanta Berchali

Jolanta Berchali

Recepcja

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Katarzyna Strzelecka

Katarzyna Strzelecka

Katarzyna Zawłocka

Katarzyna Zawłocka

Specjalista ds. księgowości i kadr
katarzyna.zawlocka@hugonowka.pl

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status