edukacJa Kulturalna

„Kultura! Edukacja! Zabawa!” to hasło, które już od dłuższego czasu towarzyszy naszej ofercie. Nasi Instruktorzy pomogą rozwijać Wasze pasje i zainteresowania, z entuzjazmem wprowadzą w świat sztuki i kultury, a swoje zajęcia poprowadzą nieszablonowo, w oparciu o autorskie programy.

Zapraszamy do naszych sekcji: plastycznej, muzycznej, teatralnej i tanecznej. Czeka na Was dużo radości, kreatywności i artystycznych wyzwań. Mamy nadzieję, że po wakacyjnej przerwie nie tylko powrócą do nas nasi stali bywalcy, lecz także dołączą do nich nowi adepci edukacji kulturalnej.

W tym sezonie zajęcia będą się odbywały w dwóch lokalizacjach: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, KDK Willa Gryf, ul. Sobieskiego 13 oraz w Muzeum Wycinanki przy ul. Anny Walentynowicz (Laboratorium papieru).

Poniżej prezentujemy opisy zajęć, które pojawią się w Konstancińskim Domu Kultury w sezonie 2023/2024.

Opłaty za zajęcia można będzie uiścić, tak jak w poprzednim sezonie:  przelewem na nr konta KDK 04 80020004 0200 1544 2002 0112, a także kartą lub gotówką w kasach KDK.

UWAGA! Zapisy na zajęcia odbywają się online, za pośrednictwem Strefy Zajęć. Zapisy startują 21 sierpnia. Linki do zapisów znajdują się przy opisie poszczególnych zajęć, a potrzebne dokumenty (Regulamin, Kartę Zgłoszenia, Cennik) w Strefie Uczestnika (poniżej).

Więcej informacji: tel. 515 139 191 lub mailowo edukacja@hugonowka.pl

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status