Konkurs „Mój pradziadek był …”

KONKURS! W ramach I Przeglądu Filmów ETNO będziemy mogli zobaczyć filmową dokumentację różnych rzemiosł. Z tej okazji zachęcamy do podzielenia się wspomnieniami dotyczącymi dawnych zawodów wykonywanych onegdaj przez Waszych Bliskich. Wystarczy w komentarzu do tego posta konkursowego na profilu Konstancińskiego Domu Kultury napisać, czym zajmowali się Wasi dziadkowie, pradziadkowie, prababcie… Zachęcamy gorąco! Do wygrania upominki z motywem wycinanki.

Zapraszamy na naszego FACEBOOKA

Regulamin

1. Organizatorem konkursu „mój pradziadek był…” jest użytkownik Konstanciński Dom Kultury. Konkurs zorganizowany jest dla Użytkowników Facebook, zwanych dalej Użytkownikami.

2. Konkurs polega na zamieszczeniu w czasie trwania konkursu w komentarzu do posta konkursowego wypowiedzi w temacie: „mój pradziadek był…”, w której Użytkownik opisze zawód wykonywany przez swojego pradziadka / prababcię. Jeden Użytkownik może zamieścić dowolną ilość odpowiedzi. Zamieszczenie odpowiedzi jest równoznaczne z akceptacją zapisów regulaminu.

3. Udział w konkursie oznacza dobrowolne przekazanie danych Użytkownika na potrzeby niniejszego konkursu. Użytkownik zezwala na wykorzystanie treści komentarza na potrzeby konkursu oraz umieszczenia go na profilu KDK Hugonówka.

4. Konkurs trwa od 14.11.22 godz. 15.00 do 20.11.22, godz.20.00, a wyniki zostaną ogłoszone 22.11.22 pod postem konkursowym oraz na profilu FB KDK.

5.Wybór zwycięskiej odpowiedzi realizującej zadanie konkursowe jest subiektywną oceną Jury i jako taki nie podlega reklamacji. Nagrody w postaci zestawu upominków z motywem wycinanki będą do odbioru w KDK. Organizator nie wysyła nagród, nie jest także możliwe uzyskanie ekwiwalentu pieniężnego w zamian.

6.Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis FaceBook ani z nim związany, a serwis zwolniony jest z odpowiedzialności za roszczenia uczestników.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status