Królowa śniegu – dodatkowy spektakl

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdążyli kupić biletów na świąteczny spektakl. Specjalnie dla Was odbędzie się dodatkowe przedstawienie. Bilety już w sprzedaży. Serdecznie zapraszamy.

Bajka na podstawie baśni „Królowej śniegu” napisana w 1844 roku przez Hansa Christiana Andersena i opublikowana rok później. W odróżnieniu od innych baśni napisanych przez Andersena, które zostały zainspirowane folklorem bądź tradycją innych narodów, opowieść ta zrodziła się w wyobraźni autora. Razem z piękną dziewczynką o imieniu Gerda przeniesiemy się w magiczny świat przygód i niesamowitej podróży do zamku królowej.

W pięknym lodowym pałacu mieszka królowa o lodowatym sercu…Władczyni krainy wiecznych lodów była piękna na zewnątrz, ale wnętrze miała zimne. W jej lodowatym sercu nie ma miejsca dla żadnych uczuć. Mimo swej potęgi jest samotna i oziębła… Czy Gerdzie uda się uratować porwanego Kaja…? W spektaklu usłyszymy przepiękne piosenki oraz zobaczymy bajkową scenografię. Przenieście się z nami do lodowatego świata królowej…

Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 lat, trwa około 50 minut.

Obsada:

KRÓLOWA ŚNIEGU/ RÓŻA / LILA – Anna Sandowicz

GERDA- Agnieszka Mrozińska

KAJ- Patryk Cebulski

OJCIEC/ NARCYZ – Krystian Kukułka

3 grudnia, godz. 14.00 (DODATKOWY SPEKTAKL)

KDK Hugonówka

Bilet w cenie 25 zł do nabycia w kasie KDK oraz ONLINE KUP BILET

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status