Letnie wieczory filmowe
Cykl „Letni Wieczór Filmowy” to sierpniowe piątki pełne niespodzianek! Na seanse filmowe zapraszamy do Sali Kinowej Hugonówki (ul. Mostowa 15). Zaczynamy tuż po potańcówce o 22.00, wstęp wolny.
Tytuły filmów podajemy bezpośrednio w kasie Hugonówki lub telefonicznie pod nr tel. (22) 484 20 20, ale możemy zdradzić, że każdy miłośnik różnorodnych gatunków filmowych znajdzie coś dla siebie.
5.08.
Znany reżyser i najbardziej ceniony rewolwerowiec tym razem pokaże nam na czym polega prawdziwa kontrabanda! 5.08 w ramach cyklu „Letni Wieczór Filmowy” zapraszamy na dramat / kryminał, którego niewątpliwą mocną stroną jest aktorstwo. Szykujcie się na przekraczanie granic!
12.08.
Piątkowy wieczór to idealna pora, by wyruszyć na niedaleką wyprawę – ot kilka kroków do innej kuchni, w innej kulturze. 12.08 w ramach cyklu „Letni Wieczór Filmowy” zapraszamy na dramat / komedię, od której zakręci Wam się w głowie, niczym od aromatycznego curry lub szampańskich bąbelków!
Możemy obiecać, że będzie pysznie.
19.08.
Choć za oknem lato – w ramach cyklu „Letni Wieczór Filmowy” zabierzemy Was do deszczowej Anglii przełomy lat 50. i 60., w której miłość jest równie gorąca, co niemożliwa do spełnienia. 19.08. niesamowity duet aktorów nagrodzonych Oskarami, przypomni nam, że nigdy nie wolno porzucać marzeń, choćby były tylko okruchami. To będzie piękna, melodramatyczna podróż do najlepszych wspomnień, okraszona niezwykłą scenografią dawnej rezydencji pełnej służby.
26.08.
W ostatni wakacyjny piątek (5!) nawiążemy filmowo do najnowszych wydarzeń, pokazując w sfilmowanej biografii jak potężną i niszczycielską siłą dysponuje internet. To film o kłamstwie i wyciąganych na światło dzienne tajemnicach. I o nas – obywatelach wobec władzy.
To nie będzie miękka gra!
Piątkowe wieczory sierpnia, godz. 22.00
Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15 – Sala Widowiskowa
Wstęp wolny
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status