Maj w Hugonówce

Niezmiernie nas cieszy nadejście wiosny i powrót do aktywności plenerowych. W maju mamy dla Was wiele interesujących i różnorodnych propozycji. Zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Już w najbliższy weekend odbędą się Konstancińska Noc Sztuki (14 maja) i Jarmark Kultury Urzecza 15 maja). Następnie zaprosimy Was na polsko-ukraiński piknik integracyjny (22 maja). Nie zabraknie Waszego ulubionego maratonu filmowego i spotkań klubowych. Świętować będziemy Dzień Matki i Dzień Wody. A wszystkie szczegóły naszych majowych imprez znajdziecie na ulotkach i plakatach, w dedykowanych wydarzeniach na FB oraz w kalendarium na naszej stronie internetowej. To będzie wspaniały maj! Bądźcie z nami!

Zapraszamy także na nasze wystawy. W Galerii Hugonówka można oglądać retrospektywę prac Roberta Znajomskiego, a w plenerze ekspozycję – „Konstancinianki wszech czasów” (ogrodzenie willi Gryf, ul. Sobieskiego 13).

Do  zobaczenia!

Wydarzenia odbywają się w KDK Hugonówka przy ul. Mostowej 15 oraz w KDK Gryf przy ul. Sobieskiego 13.

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach plenerowych organizowanych przez Konstanciński Dom Kultury

Regulamin sprzedaży i rezerwacji biletów

Szczegóły dotyczące wszystkich wydarzeń

zaplanowanych na marzec w naszym

KALENDARIUM (klik)

Serdecznie zapraszamy!
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status