Olga Szomańska
Koncert Noworoczny

 „Ja lubię – Świątecznie”

Na koncert składają się najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki m.in. Cicha nocW żłobie leżyBóg się rodziDzisiaj w Betlejem, Jezus MalusieńkiWśród nocnej ciszy. W tym niezwykle nastrojowym koncercie publicznosć usłyszy również utwory Zbigniewa Preisnera oraz popularne świąteczne przeboje m.in. Mam tę moc z bajki Kraina lodu. Nie zabraknie wzruszających piosenek z najnowszej solowej płyty artystki pt. Ja lubię.

 

OLGA SZOMAŃSKA

Wokalistka, aktorka, laureatka Super Jedynki Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki Sopot oraz Festiwalu Top Trendy za piosenkę Niech mówią, że to nie jest miłość, Srebrnej Twarzy VI edycji popularnego programu rozrywkowego Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury dla Najlepszej Wokalistki Musicalowej 2017. Paroletnia współpraca z Piotrem Rubikiem oraz Zbigniewem Książkiem zaowocowała nagraniem płyt z oratorium Tu es Petrus oraz Siedem Pieśni Marii. Jako pierwsza polska wokalistka wystąpiła w duecie z Andrea Bocellim. Współpracowała także z Bobbym McFerrinem oraz zespołem Scorpions. Szerokiej publiczności znana z roli Marzenki Laskowskiej w serialu M jak miłość, a od niedawna możemy ją również oglądać w jednej z głównych ról w serialu Tatuśkowie oraz Święty. W mediach społecznościowych (facebook/instagram) śledzi Olgę ponad 112 tysięcy osób.

 

14 stycznia, godz. 17.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

Bilet 80 zł do kupienia w kasie KDK oraz online KUP BILET

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status