Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing – spektakl dla dzieci
Spektakl ekologiczny dla dzieci.
Muzyczna opowieść o świecie, w którym wprowadzone na życzenie mieszkańców zasady Prezydenta Smołasa doprowadziły do zanieczyszczenia środowiska. Spektakl uczy, że ekologia to nie tylko segregacja śmieci, ale to bardzo rozległa dziedzina nauki.
Bohaterka – Frania Recykling to nauczycielka przyrody i prezes fundacji „Zielona Planeta”. Aktywnie działa na rzecz Ziemi. Walczy z zanieczyszczeniem niszczącym świat natury i widząc nasze braki w edukacji, uczy o ekologii. Chodząca skarbnica pomysłów, eko-patentów i wskazówek, jak żyć w zgodzie z przyrodą. Czy zdoła zarazić innych bohaterów swoim optymizmem i żywiołowym działaniem? Czy zdąży zanim Smog opanuje naszą atmosferę?
Podczas spektaklu w fabułę wplecione zostaną cztery lekcje związane z poszczególnymi żywiołami: ziemią, powietrzem, wodą i ogniem. Dzięki komediowej fabule będzie to niezapomniana lekcja zarówno dla młodych, jak i dorosłych widzów, a naszą planetą będą mogły się cieszyć nie tylko nasze dzieci, ale i przyszłe pokolenia. To od nas zależy co zostawimy w spadku naszym dzieciom, a one swoim.
Czas trwania: ok. 60 minut
Spektakl dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat
21 kwietnia, godz. 16.00
Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15
Bilety I strefa – 28 zł, II strefa – 20 zł do kupienia w kasie KDK oraz online KUP BILET
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status