Taniec TOWARZYSKI

Zajęcia z tańca towarzyskiego i użytkowego dla par i singli

To niezwykle atrakcyjna forma spędzania czasu we dwoje, prowadzona przez zawodową parę̨ taneczną – Macieja Bednarskiego oraz Yuliię Shulgę. Zajęcia skupiają się zarówno na tańcach towarzyskich, które pozwolą zaprezentować się z bliska na parkiecie, jak i na tańcach użytkowych, które przydadzą się na różnego rodzaju imprezach i wydarzeniach. Zajęcia odbywa się w przyjaznej atmosferze, gdzie nasi instruktorzy zapewnią Ci wsparcie i odpowiednie wyjaśnienia na każdym etapie nauki.

Zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci

Zajęcia te to początek prawdziwej tanecznej podróży! Podczas zajęć dzieci poznają takie tańce jak: walc, cha-cha, tango, samba i wiele innych. Dzieci będą uczyć się kroków, rytmu i koordynacji, a także rozwijać zdolności komunikacyjne i pracy z partnerem. Taniec towarzyski to doskonały sposób na budowanie pewności siebie, poznawanie nowych przyjaciół oraz kształtowanie elegancji i gracji. To połączenie sztuki i sportu a dzieci mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na turniejach oraz festiwalach tańca.

Zajęcia we współpracy z Dance Class

Prowadzący: Maciej Bednarski i Yuliia Shulha

Para najwyższej kategorii tanecznej w tańcach latynoamerykańskich. Wielokrotni zwycięzcy turniejów międzynarodowych i ogólnopolskich, mistrzowie Polski klas tanecznych, uczestnicy Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata w tańcach latynoamerykańskich. Założyciele Szkoły Tańca Dance Class.

Termin: czwartek, godz. 17:00-18:00 (dzieci 6-12 lat) ZAPISZ SIĘ

             czwartek, godz. 20:00-21:30 (dorośli) ZAPISZ SIĘ

Koszt: 120,00/miesięcznie (dzieci)

           160 zł/miesięcznie (dorośli)

Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15

Bezpłatne zajęcia pokazowe 7.09/ obowiązują zapisy

dzieci, godz. 17.15-17.45, dorośli, godz. 20.00-20.45

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status