Jazz Zdrój Festiwal

Jazz Zdrój Festiwal to wyjątkowe wydarzenie muzyczne poświęcone pamięci wybitnego jazzmana, Louisa Armstronga. Festiwal, który od 2013 roku odbywa się latem w konstancińskim Parku Zdrojowym, jest jedną z największych imprez tego typu na Mazowszu. 

W całym kraju odbywają się festiwale jazzowe, ale nasz Jazz Zdrój Festiwal jest wyjątkowy. Głównie za sprawą niepowtarzalnej atmosfery oraz scenerii. Potwierdzi to nie tylko festiwalowa publiczność, ale też muzycy, którzy występują na deskach amfiteatru. Tylko u nas parkowymi uliczkami przechodzi jazzowa parada. Jazz rozbrzmiewa w altanie przy Hugonówce, a publiczność tańczy do późnej nocy. 

Występują u nas najlepsze zespoły z Polski i z zagranicy. Podczas każdej edycji króluje klasyczny jazz, nawiązujący do czasów powstania letniska. Oprócz koncertów odbywają się także pokazy tańca, wieczorne jamm sesion oraz potańcówka.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status