Zatańcz z nami!

Zapraszamy na zajęcia dzieci, młodzież oraz dorosłych

Zapisy online w zakładce edukacja-kulturalna

 

TANIEC JAZZOWY

Taniec jazzowy zawiera w sobie elementy baletu, tańca modern oraz akrobatycznego. Zajęcia obejmują pojedyncze ćwiczenia i naukę układów choreograficznych – solowych i zespołowych.

WIĘCEJ

BALET

Zajęcia z baletu czyli tańca klasycznego to marzenie każdej dziewczynki. W formie dostosowanej do wieku i możliwości zajęcia obejmują ćwiczenia baletowe oraz bardziej skomplikowane figury: obroty, piruety czy arabeski. Na zajęciach dzieci poznają podstawy interpretacji ruchowej oraz uczą się zespołowej pracy w przestrzeni scenicznej.

WIĘCEJ

TANIEC TOWARZYSKI ORAZ UŻYTKOWY

Bezpłatne zajęcia pokazowe 7.09/obowiązują zapisy
dzieci, godz. 17.15-17.45
dorośli, godz. 20.00-20.45

Zajęcia z tańca towarzyskiego i użytkowego dla par i singli

To niezwykle atrakcyjna forma spędzania czasu we dwoje, prowadzona przez zawodową parę̨ taneczną – Macieja Bednarskiego oraz Yuliię Shulgę. Zajęcia skupiają się zarówno na tańcach towarzyskich, które pozwolą zaprezentować się z bliska na parkiecie, jak i na tańcach użytkowych, które przydadzą się na różnego rodzaju imprezach i wydarzeniach. Zajęcia odbywa się w przyjaznej atmosferze, gdzie nasi instruktorzy zapewnią Ci wsparcie i odpowiednie wyjaśnienia na każdym etapie nauki.

Zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci

Zajęcia te to początek prawdziwej tanecznej podróży! Podczas zajęć dzieci poznają takie tańce jak: walc, cha-cha, tango, samba i wiele innych. Dzieci będą uczyć się kroków, rytmu i koordynacji, a także rozwijać zdolności komunikacyjne i pracy z partnerem. Taniec towarzyski to doskonały sposób na budowanie pewności siebie, poznawanie nowych przyjaciół oraz kształtowanie elegancji i gracji. To połączenie sztuki i sportu a dzieci mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na turniejach oraz festiwalach tańca.

Zajęcia we współpracy z Dance Class

WIĘCEJ

LATINO DLA PAŃ

Bezpłatne zajęcia pokazowe 7.09, godz. 18.30-19.15/obowiązują zapisy

Zajęcia latino to świetna forma aktywności fizycznej, która poprawia kondycję i wytrzymałość, a także dodaje pozytywnej energii i pozwala zapomnieć o stresie. Poprzez taniec uczestniczki mogą odnaleźć piękno różnorodności i odkryć nowe sposoby wyrażania emocji. Podczas zajęć poznają m.in. takie tańce jak cha-cha, samba, salsa i bachata.

Zajęcia we współpracy z Dance Class

WIĘCEJ

SKAKANKA

zajęcia taneczno-muzyczne dla dzieci

Bezpłatne zajęcia pokazowe 7.09 godz. 16.15-16.45/obowiązują zapisy

Niezwykle interesujące zajęcia artystyczno-muzyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat, podczas których przedszkolaki poznają podstawy tańca towarzyskiego oraz innych stylów tanecznych. Uczą się poruszać w rytm muzyki, trzymać prawidłową postawę ciała, współpracować w grupie oraz swobodnie wyrażać samego siebie. Uczestnicy zajęć mają możliwość zaprezentować poznane tańce na organizowanych dla rodziców pokazach i mini turniejach.

Zajęcia we współpracy z Dance Class

WIĘCEJ

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status